ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

Будинок тріщить по швах: комунальний жах мешканців 1-го Водопровідного провулка

В Одесі будинок в 1-му Водопровідному провулку, 9 роками знаходиться в аварійному стані. Мешканці скаржаться на ігнорування влади та ЖКГ їх проблем. До Оперативного штабу достославного телеканалу Odesa Live звернулась мешканка цього будинку Катерина.

Про це повідомляє Odesa Live.

Мешканці будинку бояться прокинутися під відкритим небом, через течу криши. Але це не єдина проблема. Тріщини на стінах, прогнилі підлога та сходи, відсутність асфальту та зливової каналізації у дворі - також до купи.

Фасад будинку мешканці, наприклад, відремонтували самостійно за свої кошти, але косметичний ремонт нічого не вартий, коли будівля розвалюється зсередини. Сторонньої допомоги немає жодної, попри усі листи в міські інстанції.

Зазначимо, що будинок на 1-му Водопровідному провулку, 9 признали аварійним ще у 2000-му році. Саме тоді було прийнято рішення про термінове виселення звідти мешканців, але в рядах щасливчиків було тільки пару родин. Іншим же скасували плату за комунальні послуги, але трохи пізніше - у 2011 році. Але, на сьогодні, зі слів мешканки цього будинку Катерини, плата знову стягується. Цікаво, за що.

"Сусідній будинок в 1997 році повалився, наш будинок зараз також чекає така доля. Останній дощ змусив мене бігати з тазиком по всій квартирі, тому що дах тече. Є побоювання, що, якщо не зміцнювати фасад зсередини - підуть глибокі тріщини та невідомо хто постраждає. Будинок ремонту не підлягає. Обіцяють виселяти вже 20 років. 4 сім'ї все ж таки виселили, але потім туди заїхали інші... 3 дні ми нещодавно сиділи без світла, через те, що в ЖКГ сказали, що електриків у них немає. Крім цього, будинок дуже сильно просідає", - сказала Катерина.

Зазначимо, що в ЖКГ повідомили, що цей багатостраждальний будинок поставили на чергу на ремонт даху, але досвід сусіднього дома показує, що чудо станеться не раніше, ніж, через півтора року.

Люди продовжують кожен день ризикувати своїм життям. Ведуча Оперштабу Юлія Тітова додзвонилася до ЖКГ “Фонтанського”, але відповіді стосовно ситуації з цим будинком вона не отримала, наразі вже надіслано офіційний запит та ми чекаємо зворотного зв'язку.

Нам не байдуже на проблеми міста та його жителів! Оперативний штаб телеканалу Odesa Live готовий вирішувати ваші проблеми щодня!

Пишіть у Viber та Telegram за номером 0963050048 або телефонуйте 0800305048.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/PtWNAK1Tw30" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, виділити нову квартиру жінці, яка мешкала в аварійному будинку по вулиці Академіка Лазарєва, що в Одесі вирішили у виконавчому комітеті. Ще у 2010 році міська влада визнала будинок аварійним і небезпечним для проживання. І лише через 10 років, напередодні місцевих виборів, чиновники таки винесли рішення на користь жінки.

Вийти в ефір