Останні новини

"Ваша дитина скоїла злочин, ціна питання - 5000 доларів": в Одесі судитимуть групу шахраїв

Троє чоловіків шляхом моніторингу відкритих даних здобували особисту інформацію щодо мешканців Одеси похилого віку. Злочинці налагоджували контакт з потерпілим, представлялися співробітниками поліції, якими нібито затримано члена сім’ї потерпілого та пропонували надати грошову винагороду в розмірі від 1000 до 5000 доларів США за непритягнення родичей до кримінальної відповідальності.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Одеської області.

У разі отримання згоди на передання потерпілими грошей, один із членів групи, якому була відведена роль "помічника", прибував за місцем мешкання потерпілого та представляючись помічником співробітника поліції отримував попередньо узгоджену грошову винагороду.

Під час обшуків за місцем мешкання фігурантів правоохоронці вилучили понад 1 кг марихуани, зброю, сім-карти, мобільні телефони, чорнові записи, підроблені документи та інші докази злочинної діяльності групи.

Фото: пресслужба прокуратури.

Фото: пресслужба прокуратури.

Фото: пресслужба прокуратури.

Нагадаємо, група з п'яти шахраїв за допомогою скімінгових пристроїв виготовляли дублікати банківських карток. Далі з них вони знімали готівку, що “коштувало” українцям 1,5 мільйона гривень. 

Вийти в ефір