ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

"Перлинний квартал на Краснова": думка юриста щодо незаконного будівництва

У понеділок, 5 жовтня, журналістка достославного телеканалу Odesa Live Олена Денисюк вирушила на вулицю Краснова, де вже ведуться роботи з будівництва 9 “перлин” по 24 поверхи від Kadorr біля іподрому. Вона поспілкувалась з адвокаткою Іриною Тодорич на питання законності цього будівництва.

Про це повідомляє Odesa Live.

Окрім своєї професійної діяльності, Ірина займається організацією громадських питань в ОСББ ЖК “Фаворит”, що знаходиться напроти майбутніх “перлин”.

“Вже о 8:30 через іподром почала заїжджати техніка.  Дійсно, 22.09 "Kadorr Group" придбала цю ділянку території. Але на сайті Одеської міської ради ще немає жодних містобудівних умов та обмежень, згідно з цим компанія не могла отримати дозвіл на будівництво. Згідно із законодавством, забудовник немає прав  на початок навіть підготовчих робіт, але вже знято повністю шар землі разом з кущами та деревами”, - каже Ірина.

На жодне питання адвоката чи журналіста робочі не відповіли, виправдовуючись тим, що вони лише підрядники, які виконують поставлене завдання. 

Земляні роботи безпосередньо являються будівельними роботами.

“Люди стурбовані. Цілком можливо, що через неправильне розташування “перлин” впритул до нашого будинку, він почне тріскатися...Жодної таблички, плану чи рекламу немає”, - каже голова ОСББ ЖК “Фаворита” Дмитро.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/7-l3tzczFE4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, забудовник "Kadorr Group" анонсував старт продажів квартир в новому "Перловому кварталі на Краснова" без дозвільних на те документів. Спочатку почнеться будівництво 60 і 61 перлин висотою у 24 поверхи, а потім планується побудувати ще сім висоток. Таке скупчення висоток призведе до транспортного колапсу на вул. Краснова і вул. Середньофонтанській, стресу коней на іподромі через шум від будівництва, а також до того, що жителі сусідніх будинків, наприклад, ЖК "Фавориту" можуть попрощатися з сонцем, адже видно його більше не буде.Вийти в ефір