Останні новини

Мер Львова Андрій Садовий: “Рішення уряду про введення карантину вихідного дня дурне”

Мер Львова Андрій Садовий під час мітингу підприємців біля будівлі Львівської ОДА пообіцяв не вводити в місті карантин вихідного дня. Він назвав це рішення уряду "дурним".

 Про це повідомляє “Кореспондент”

За словами Садового, таке рішення "поховає" малий і середній бізнес. Садовий упевнений, що для введення таких обмежень потрібно спочатку побудувати систему компенсацій підприємцям і бізнесменам.

"Ми ще не бачили підсумкового рішення уряду, але поки інформація вказує на відсутність здорового глузду. Наприклад, кафе отримують за суботу та неділю 40-50% тижневої виручки. Яка для них компенсація? А тисячам людей куди піти? Якщо ми хочемо бути відповідальними, то давайте робити як у Німеччині, Франції, Італії та Польщі. Дамо спочатку гроші, компенсуємо людям втрати, а потім будемо говорити про якісь обмеження", - зазначив Садовий.

Сьогодні вдень Садовий пообіцяв підприємцям, що "жодного нерозумного рішення місто не ухвалюватиме".

Його колега, мер Миколаєва Олександр Сенкевич, який зараз хворіє на коронавірус, також висловився проти карантину вихідного дня. Про це він написав на сторінці у Facebook.

"Я проти карантину вихідного дня. Коронавірус поширюється незалежно від часу і місця. А такі жорсткі заходи безпеки значно "вдарять" по бюджету нашого міста. Нагадаю, що за час жорсткого карантину Миколаїв втратив 100 мільйонів гривень. Але якщо бюджет міста можна врегулювати, то бізнес просто не витримає такої напруги", - зазначив Сенкевич.

За його словами, представники готельно-ресторанного бізнесу стверджують, що якщо їхні заклади будуть закриті на карантин вихідного дня, то і сенсу працювати взагалі немає.

"Моя пропозиція - уникати гучних вечірок і великих свят у закладах харчування, скоротити кількість місць за столом, працювати до 22:00. Окремо хочу наголосити, що спілкування з персоналом повинно проходити у масках. Безконтактне меню", - зазначив глава міста.

Садовой.jpeg

Фото: lviv.znaj.ua

Саме таке звернення місцева влада направить на розгляд до обласної та державної комісії ТЕБ та НС.

Нагадаємо, в Україні ввели карантин вихідного дня. Власники кінотеатрів у відчаї від такого рішення бо 80% свого доходу отримали саме в вихідні дні. При цьому починаючи з березня сфери культури та туризму недорахувалися 83 мільярдів гривень. Вийти в ефір
05.12