Останні новини

"94 кримінальних та 197 адмінпротоколів": очільник ГУ НП Одещини Олег Бех про порушення на дільницях в ефірі Odesa Live

В Одесі 15 листопада відбувся другий тур місцевих виборів. Під час голосування на виборчих дільницях зафіксували рекордно низьку явку і низку порушень. Зокрема, на двох дільницях Приморського району Одеси одна з комісій не розпочала роботу через запізнення членів комісії. А друге порушення пов'язане з тим, що комісія допустила помилки і не внесла у протокол перелік її членів. Після усунення помилок роботу ДВК було відновлено.

Про таке в ефірі Odesa Live повідомив начальник ГУ НП Одеської області Олег Бех. 

Загалом від початку виборчої кампанії до ЄРДР було внесено 94 кримінальних провадження. Окрім того, напередодні за ст.382 Кримінального кодексу відкрили справу за невиконання тервиборчкомом судового рішення в Суворовському районі міста. До того ж, правоохоронцями складено 197 адміністративних протоколів.  

Нагадаємо:

  • В Одесі 15 листопада офіційно розпочалися вибори міського голови. Мешканці міста обирають майбутнього мера з двох кандидатів - Миколи Скорика та Геннадія Труханова. Попередні вибори міського голови відбувалися у 2015 році. Протягом дня Odesa Live буде стежити за тим, як в місті проходять вибори.
  • В Одесі, 15 листопада, через секретаря однієї з виборчих комісій Приморського району голосування почалося не о 08:00, а з запізненням. Це сталося через неналежне виконування обов'язків, тому правоохоронці відкрили кримінальне впровадження.

Вийти в ефір
01.12