Останні новини

“Не чекали, а він приперся”: в Україні друга хвиля коронавірусу COVID-19

24 вересня у Братиславі пройшла спільна пресконференція з президентом Словаччини Зузанною Чапутовою. Президент України Володимир Зеленський заявив, що в Україні йде друга хвиля захворювання на коронавірус COVID-19. 

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За останні 24 години в Україні виявили майже 3,4 тисячі нових випадків COVID-19. При цьому одужали за добу майже 1,8 тисячі. Найактивніше приріст нових хворих йде у Дніпропетровській, Тернопільській та Харківській областях, а також в Києві.

Також президент додав, що Україна не може ризикувати ні своїми громадянами, ні громадянами з інших країн, які приїжджають.

"Тому у нас сьогодні дійсно заборонений в'їзд закордонним громадянам. Я думаю, що це правильне рішення. У нас таке рішення було, коли у нас починалася перша хвиля, ми змогли її зупинити. Тоді на 40 млн українських громадян у нас було від 100 до 300 хворих. Сьогодні ми маємо 3 тисячі хворих в день. на жаль, це і є друга хвиля в Україні", - сказав президент.

За його словами, коли стабілізується ситуація, в Україні будуть відкриті кордони.

Нагадаємо, в Одеській області за останню добу було виявлено 179 нових хворих на коронавірусну інфекцію. Кількість загиблих збільшилася до семи випадків.

Вийти в ефір