Останні новини

8 тисяч гривень від держави: Верховна Рада підтримала законопроєкт про допомогу найманим працівникам

Крім того, передбачена допомога від місцевих бюджетів.

Верховна Рада прийняла законопроєкт №5300. Він покликаний забезпечити застрахованих громадян допомогою від держави на суму 8 тисяч гривень. На це можуть розраховувати наймані працівники в регіонах, які потрапили до “червоної” карантинної зони. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Верховної Ради

Читайте також: Чернігівська область потрапила до “червоної зони”, Одеська - досі там

Ініціативу президента Зеленського підтримали 312 народних депутатів. Законопроєктом передбачено надання допомоги застрахованим особам, які є найманими працівниками суб’єктів господарювання, зареєстрованих у регіонах, в яких встановлено "червоний" рівень епідемічної небезпеки.

Від держави передбачена допомога в розмірі 8 тисяч гривень, а з коштів місцевих бюджетів в розмірі, визначеному рішенням відповідного органу місцевого самоврядування. Отримати виплати, згідно з пояснювальною запискою, можуть застраховані особи, які є на обліку, як платник єдиного внеску.

Як повідомила під час представлення законопроєкту заступник керівника Офісу Президента Юлія Свириденко, документ набирає чинності з дня його опублікування. На його реалізацію Кабміну надається 10 днів, але, як запевнила Свириденко, затримок не буде, оскільки міністри вже працюють над розробкою відповідних постанов.

Оформити держдопомогу можна буде через сервіс “Дія”. Система автоматично буде відсівати тих, хто не проходить по основному критерію для отримання грошей.

Нагадаємо:

 Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04