Останні новини

5 листопада святкують День розглядання старих фотографій: пориньте у світ спогадів разом з близькими

5 листопада вже не перший рік відзначається День розглядання старих фотографій. Цей захопливе свято можна назвати й днем спогадів. Тільки подорож у власній пам'яті, вчинена завдяки старим, давно забутим фотознімками, допомагає воскресити багато моментів життя.

Про це повідомляє "Яке сьогодні свято".

Кожен зберігає в фотоальбомах якісь частини своєї біографії: відпочинок з друзями, випускний, весілля, виписку з пологового будинку, перші кроки дитини або ніжну посмішку матері.

Розгляд - це велике мистецтво. Можна дивитися - і не бачити. Можна сто разів перегорнути альбом фотографій, і на сто перший зрозуміти щось таємниче і важливе, що ховається в ньому. Адже старі фотографії це наша машина часу, яка може віднести будь-якого в минуле, нагадати про дитинство, показати молодих батьків, смішних, в дитячих нарядах, бабусю і дідуся.

Хочеться пригадати слова з пісні Кузьми Скрябіна…

Старі фотографії на стіл розклади,

Дитячі історії смішні розкажи

І справжнім друзям не забудь, подзвони

Бо добре чи зле, з тобою завжди вони

Дешеве пиво і сухе вино,

Робили нас щасливими людьми,

І ніби чудо польське радіо,

Нам відкривало той незнаний світ

Ми жили всі так ніби, то був сон

І можна бути вічно молодим,

А залишився тільки цей альбом,

А мрії розлетілися, як дим.

Єдиний атрибут, який необхідний, щоб розділити це незвичайне свято з мільйонами людей по всьому світу - фотоальбоми або диски з фото. Тому якщо є охота і наявність вільного вечора 5 листопада, можна зануритися у власне минуле.

Нагадаємо, 5 листопада, це день коли перетворюється космічна енергія, і треба бути готовим до того, що підготували для вас зірки. Odesa Live, як і завжди приготував для своїх читачів найточніший у світі гороскоп. Поради від Зодіаку нам передала оракул з села Махновка Вінницької області, яка поставила 10 гривень на перемогу Байдена. 

Теги:
Вийти в ефір
03.12