Останні новини

40% з річних коштів: МОЗ витратило майже 1,6 мільярда гривень на закупівлю вакцини від COVID-19

Цього року МОЗ планує закупити 7,9 млн доз щеплень для 3,9 мільйона осіб.

Станом на кінець березня Міністерство охорони здоров'я витратило майже 1,6 мільярда гривень на закупівлю вакцини від COVID-19. Це складає 40% від загальної суми бюджетної програми у 4 мільярди гривень.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням StateWatch.

Читайте також: Що потрібно знати про оновлений безвіз та куди зможуть поїхати одесити

док

Фото: Державна казначейська служба.

За загальним фондом державного бюджету на 2021 рік цією програмою передбачено 2,6 мільярда гривень на закупівлю вакцини. Станом на 22 березня з цієї суми використали 242,6 мільйона гривень. За спеціальним фондом державного бюджету було виділено 1,38 мільярда гривень, з яких вже витрачено 1,35 мільярда. 

Додатково з бюджету минулого року в грудні було сплачено 964,3 мільйона гривень за постачу 1,9 мільйона доз китайської вакцини від COVID-19 CoronaVac. З урахуванням цієї сплати, загалом за поставку вакцин в Україну було сплачено понад 2,5 мільярда гривень. 

Ціна за одну дозу препарату, передбачена бюджетною програмою, становить 504 гривні. Таку ж ціну було сплачено за китайську вакцину CoronaVac. Вартість індійського аналога Covishield невідома. 

"Проте якщо розділити обсяг витрачених коштів на ціну за вакцину, закладену в бюджетну програму, можна припустити, що вже було закуплено понад 4,9 мільйона доз для України", – йдеться у повідомленні. 

На цей час в Україну ввезли 500 тисяч доз вакцини Covishield, а також 215 тисяч одиниць препарату CoronaVac.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
21.04