Останні новини

3 травня - Всесвітній день Сонця: свята, іменини

Поніжитися на сонечку - одне з головних задоволень людства.

3 травня у всьому світі відзначають найбільш яскраве та тепле свято, що стосується кожного - День Сонця. Дату започаткували у 1994 році як дань життєдайній енергії зірки. 

Про це повідомляє Odesa Live. 

Читайте також: На Дерибасівській прикрасили дерево великодніми іграшками

Сонце - найближча до Землі зірка, всі інші перебувають від нас на великій відстані. Наприклад, найближча до нас зірка Проксима з системи Альфа Центавра знаходиться на відстані 4,22 світлових років від Сонця.

Солнце.jpg

Фото: РБК-Украина

Зазначимо, що саме Сонце визначає екологію планети. Без нього не було б і повітря, необхідного для життя, - воно перетворилося б в рідкий азотний океан навколо завмерлих вод і обледенілої суші. Сонце, вітер, морські хвилі і біомаса є енергетичною сировиною, яка постійно оточує нас і яку легко використовувати. Її не треба добувати з землі. Вона не призводить до утворення радіоактивних відходів, а токсичних зовсім не виробляє. 

3 травня також святкують:

  • Всесвітній день свободи друку;
  • День конституції Японії;
  • День народження “спама”;
  • Буддійське свято Калачакри;
  • День паранормальних явищ у США;
  • День праці в Австралії. 

Іменини 3 травня святкують: 

Гаврило, Григорій, Микола, Федір, Олександр. 

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok


Вийти в ефір
06.05