Останні новини

3 тисячі тонн: в Ізмаїлі завершують будівництво другої баржі-гіганта "Grain-6"

В Ізмаїлі на верфі компанії "Дунайсудносервіс" на завершальному етапі будівництво баржі "Grain-6", яку замовила компанія "Грейн-трансшипмент". Загальна місткість її становитиме 3100 тис. тонн, що більше за попередні баржі — Grain-5 і Grain-4, за осіданням 3,1 метра і довжиною 79,4 метра. 

Про таке повідомили у пресслужбі ТОВ СП "Дунайсудносервіс".

Баржі будують за принципом стиковки двох ліхтерів і установки між ними секції вантажного трюму. У будівництві баржі "Grain-6" залишилося провести монтаж і набудувати люкове закриття, а також виконати завершуючі малярні роботи. Баржі використовуватимуться для перевезення зернових уздовж Дніпра.

Відомо, що у вересні 2020 року в Ізмаїлі спустили на воду 128-метрову баржу D-6000, яку завод "Дунайсудосервіс" спільно з підприємством "Дунайсудоремонт" побудували для Світловодського річкового терміналу, що входить в холдинг "АгроВіста".

баржа.jpgФото: соцмережі

Нагадаємо, в Болгарії до 200-річчя з дня утворення Боглграду заходилися створити настінний календар на 2021 рік. Місто відзначатиме цю дату наступного року. Планується, що календар буде розміром 32х68 см.

Вийти в ефір
02.12