Останні новини

39 мільйонів гривень за 2020 рік: одеське управління реклами звітувало про свої прибутки

У бюджет міста потрапило 23 тисячи гривень від штрафів.

За 2020 рік Управління реклами Одеської міської ради принесло в скарбничку міста 39 мільйонів гривень. Більша частина з цих грошей сплачена за тимчасове користування місцями для розміщення рекламних засобів. Штрафи складають лише 29 тисяч гривень. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на звіт завідуючої сектором дозвільної документації управління реклами Вікторії Уланової.

Читайте також: Труханову направили відкритий лист про Незаконний демонтаж рекламних споруд в Одесі

За словами Уланової, при оформленні дозволів на розміщення реклами оцінюють, чи буде в конкретному місці “перенасиченість” рекламою чи ні.

“Таку оцінку дає управління реклами на першому етапі, а також департамент архітектури. Управління реклами за рік винесло 7126 приписів про усунення існуючих порушень, частина усунули порушення добровільно”, - розповіла Уланова

Управління спільно з КУ “Одесреклама” демонтували рекламні конструкції, загальне число склало 3972. На деяких склали адмінпротоколи, а загальна сума штрафів перевищила 29 тис. грн. За словами чиновниці, в бюджет Одеси зі штрафів надійшло понад 23 тис. грн.

Також за 2020 рік план надходжень плати за тимчасове користування місцями для розміщення рекламних засобів управління перевиконало на 1 млн 423 тис. грн: заплановано було 37 млн ​​500 тис. грн, а до бюджету надійшло 38 млн 923 тис. грн.

Нагадаємо: 

  • Боротьба з незаконними рекламними спорудами в Одесі триває. Так цього разу мерія звітувала, що ще 45 потворних вивісок канули у вічність.
  • В Суворовському районі Одеси дільничні офіцери спільно з волонтерами, які допомагають наркозалежним людям, пройшлися вулицями і зафарбували рекламу адрес продавців наркотичних речовин. Її розмістили на фасадах багатоповерхівок, на парканах, стовпах, зупинках громадського транспорту та просто під ногами. 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok