Останні новини

2,3 мільйона гривень за життя: маленька одеситка виграла укол найдорожчим препаратом у світі

В Єви Короленко діагностували спінально-м'язову атрофія.

Маленька одеситка Єва Короленко виграла укол препаратом Zolgensma, якій коштує 2,3 мілйьона гривень. Це найдорожчий лікарський засіб у світі. 

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на батька дівчинки Олега Короленко

Читайте також: 11-річний хлопчик хворий на COVID-19 помер у Харкові

Єва Короленко біла бажаною дитиною. Через кілька місяців після народження батьки почали помічати, що дівчинка зовсім не тримає шию, і вже тоді звернулися до лікарів. Діагноз був страшним - СМА (спінально-м'язова атрофія). 

Діти з подібним генетичним захворюванням без необхідного лікування не доживають до двох років. У них день за днем атрофуються м'язи, в тому числі ковтальні, серцеві та дихальні. В результаті дитина просто задихається.

22 квітня батько дівчинки Олег Короленко повідомив, що Єва виграла укол препаратом Zolgensma, який коштує 2,3 мільйона гривень. Цей препарат повністю замінює поламаний ген. І необхідна лише одна ін'єкція для того, щоб малятко повернувся до повноцінного життя. Укол треба зробити до настання дворічного віку.

Короленко подякував всім, хто допомагав останній рік збирати кошти на препарат. Він заявив, що його родина ніколи не забуде про це. 

“Ми починаємо писати нову книгу нашого життя. Попереду ще багато праці і роботи. Але тепер ми знаємо, що ми зможемо”, - написав Олег Короленко. 

Короленко.jpg

Нагадаємо: 

  • У Чорноморську померла 11-річна дівчинка. Спершу у соцмережах повідомлялося, що причина смерті - COVID-19, однак потім стало відомо, що хвороба дала ускладнення, які викликали відмову внутрішніх органів. 
  • На Одещині правоохоронці встановлюють обставини травмування 7-річної мешканки Болградського району. Її 11 березня ввечері доставили в лікарню з травмою хребта.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05