Останні новини

27 шлюбів за день: Одещина стала рекордсменкою за кількістю офіційно оформлених стосунків на 14 лютого

Також в цей день було прийнято 6 заяв на оформлення шлюбів.

14 лютого, в Одеській області зареєстрували 27 шлюбів. Це стало рекордом серед всіх південних регіонів країни.  

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Південне міжрегіональне управління Міністерства юстиції

Читайте також: В Одесі люди створили величезне серце з машин

В день всіх закоханих, в Одеській області, корабель кохання 27 пар одеситів відправився у місцеві РАЦСи. Також цього дня було прийнято ще 6 заяв на офіційне оформлення своїх стосунків. 

В Миколаєві вдалося зареєструвати лише 9 шлюбів, але кількість прийнятих заяв майже вдвічі більша - 13. Крім цього, було проведено ювілейний обряд з нагоди святкування 25-тої річниці шлюбу.

У Херсона, мабуть, найскромніший результат з усіх південних регіональних центрів. Лише 1 пара, 14 лютого, вирішила зареєструвати свій шлюб. 

Свадьба свадьба.jpeg

Фото: Pexels

Нагадаємо: 

  • У неділю, 14 лютого, керівники зоопарку Одеси оголосили найромантичнішу пару серед тварин. Перше місце зайняли бурі ведмеді, яких обрали відвідувачі закладу.
  • День святого Валентина це чи не кращий час, аби проявити свою увагу до найдорожчих вам людей. Однак часто очікування перевершують реальність і щасливе обличчя коханої людини перетворюється у невдоволену гримасу. Як не подарувати коханим зіпсований день та чим керуватися при виборі подарунка розповідає Odesa Live.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok