Останні новини

261 протокол за порушення карантину: поліцейські Одещини звітували про роботу за останні 3 дні

Спеціальні мобільні групи перевіряють дотримання правил, які запровадили на всій території України з 8 по 24 січня.

Протягом перших трьох діб, які припали на різдвяні вихідні, поліцейські склали 261 протокол за порушення карантинних обмежень. Спеціальні мобільні групи правоохоронців перевіряють дотримання правил, які запровадили на всій території України з 8 по 24 січня.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу ГУНП в Одеській області.

Поліцейські Одещини ведуть профілактично-роз’яснювальну роботу з підприємцями, працівниками закладів, перевізниками та пересічними громадянами. Порушників карантинних вимог притягують до адміністративної відповідальності.

Протягом перших трьох діб, поліцейські склали 261 протокол за статтею 44-3 КУпАП. Виявлені порушення правил щодо карантину людей стосувалися роботи торговельних і розважальних закладів та перебування людей у громадських місцях без засобів індивідуального захисту.

Карантин.png

Інфографіка: КМУ

Нагадаємо: 

  • Всеукраїнська професійна асоціація підприємців проведе автопробіг "Локдаун знищує малий бізнес" в Одесі. Акція відбудеться 13 січня. 
  • Після встановленого Кабінетом Міністрів "карантину зимових канікул", що триватиме з 8 по 24 січня, в Одесі вже було зафіксовано безліч порушень. Місцеві стали свідками роботи не тільки кафе й ресторанів, а й парків розваг.