Останні новини

24 комп’ютера мінімум: в Одесі планують створити базу для кіберспортсменів

В Одесі планують створити тренувальну базу для кіберспортсменів команди “Black Sea”, яку розташують у 68-й школі. Проєкт представили в рамках платформи “Соціально-активний громадянин”.  

Про це повідомляє 7 телеканал.

"Основні дисципліни кіберспортівні - це дисципліни командні. Де в основному грають 4-5 чоловік в команді. І тут дуже важлива комунікація. Ось це - одна з найбільших речей, яких навчає кіберспорт - навчиться комунікувати з людьми", - зазначив віце-президент Федерації кіберспорту півдня України Андрі Воронов.

Директор школи №68 Володими Петренко в свою чергу пообіцяв зробити косметичний ремонт, встановити спеціальні меблі і 24 комп’ютера мінімум. Він підкреслив, що це будуть саме потужні ігрові машини. 

Але це не означає. що учні кинуть навчання, їм доведеться шукати можливості поєднувати одне з іншим.

“Ті учні, які не зможуть поєднувати навчання і тренування, вони зроблять свій вибір у бік навчання”, - зазначив Петренко. 

Нагадаємо, на чемпіонаті України серед молоді з плавання в Дніпрі 13-15 листопада, 15-річний вихованець СДЮСШОР "Динамо" Олексій Грабаров став бронзовим призером. На національних змаганнях такого рівня це перша медаль в його кар’єрі.

Вийти в ефір
30.11