Останні новини

21 січня - День обіймів: привітання, GIF і картинки

Не забудьте обійняти своїх близьких і друзів!

Щороку у світі відзначають ласкаве і приємне свят - День обіймів. Його суть полягає в тому, аби під час них люди обмінюються душевним теплом.

Odesa Live зібрав добірку привітань.

Читайте також: Як відпочиватимуть українці у лютому

  • Вітаю з днем обіймів і міцно обіймаю. Бажаю завжди відчувати себе потрібною і коханою людиною, бажаю всім серцем любити, бажаю ніколи не ховати своїх почуттів і емоцій, бажаю ніжних обіймів і щирих посмішок.

день обіймів

Музыкальная открытка с днем объятий | В гостях у тамады!

  • З Днем обіймів! Бажаю тобі більше приводів у житті для міцних і щирих обіймів. Бажаю тобі багато радісних емоцій, нехай життя буде наповнене почуттями любові і дружби. Нехай вдома завжди будуть ті, хто готові поділиться з тобою найщирішими і теплими обіймами.

Читайте також: На Львівській врятували птаха, який лежав просто на дорозі. Фото

день обіймів

  • Вітаю тебе з Днем обіймів! Від щирого серця бажаю тобі кожен день обніматися і обіймати. Нехай твої близькі завжди дарують тобі радість і щастя. Нехай обіймають діти і друзі, рідні та улюблені люди, колеги і знайомі, домашні вихованці і навіть теплий плед зимовими холодними вечорами.

день обіймів

Всесвітній день обіймів картинка – Фото та картинки квітів, листівки та  привітання

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!