Останні новини

13 листопада у Кодимі мобільний сервісний центр МВС надаватиме послуги: коли та які

У п’ятницю, 13 листопада, жителі Кодими зможуть скористатися послугами мобільного сервісного центру МВС. У тому числі подати запит на отримання довідки про несудимість.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП в Одеській області.

Також вони зможуть:

Замінити старе водійське посвідчення на нове;

Зареєструвати свій транспортний засіб.

Двоє адміністраторів мобільного сервісного центру МВС та фахівець експертної служби МВС обслуговуватимуть громадян. Вони будуть працювати з 10:00 до 15:00 годин біля приміщення Кодимської адміністрації, на вулиці Соборна, 88.

“Інформацію про порядок отримання послуг можна знайти на сайті сервісного центру у розділі “Послуги”, а отримати консультацію – на офіційній Facebook-сторінці або за телефоном (048) 753-18-94”, - пишуть у відомстві.

Нагадаємо, в Одесі під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури № 4 кіберполіцейські Одещини спільно зі слідчими Суворовського відділу поліції та співробітниками Служби безпеки України провели всеукраїнську операцію "Трикстер". У результаті, вони встановили, що протиправна діяльність "брокерського" кол-центру була спрямована на заволодіння грошима українців та іноземців під приводом залучення інвестицій та участі у торгах на фондових біржах.

Вийти в ефір
04.12