Останні новини

12 листопада в режимі онлайн відбудеться Франко-український фестиваль молодого кіно “МІСТ”

12 листопада о 19:00 за київським часом  відбудеться нагородження призерів франко-українського фестивалю молодого кіно “МІСТ”. Місце зустрічі - сторінка заходу у Facebook.

Про це йдеться на сторінці фестивалю “МІСТ” у Facebook

На програмі фестивалю були представлені короткометражними фільмами молодих французьких та українських кінематографістів у трьох категоріях: “Короткометражне ігрове кіно”, “Короткометражне документальне кіно” і “Короткометражне студентське кіно”. Хто саме з авторів отримає нагороду можна буде дізнатися вже сьогодні о 19:00 на сторінці заходу у Facebook.

Для забезпечення роботи фестивалю “МІСТ” створена інтернет-платформа, на якій буде розташований весь відеоконтент в усіх напрямках роботи заходу, а також всіх конкурсних і позаконкурсних програм. Доступ до перегляду буде відкритий після обов'язкової реєстрації на платформі.

Перегляд усіх програм заходу, а також подальша робота інтернет-платформи “МІСТ” буде абсолютно безкоштовною для всіх зареєстрованих глядачів. Фестиваль покликаний стати справжнім мостом між молодими майстрами кіно Франції та України.

Нагадаємо, сьогодні, 12 листопада, було відновлено автомобільне сполучення у двох пунктах пропуску на кордоні з Молдовою. З 8 ранку почали пропускні операції КПП "Бесараб’яска - Серпневе" та "Нові Трояни - Чадир-Лунга".

Вийти в ефір
04.12