Останні новини

125 мільйонів доларів на військову допомогу: Пентагон виділив кошти на збереження територіальної цілісності України

Міністерство оборони США планують допомогти Україні військовим оснащенням.

У понеділок, 1 березня, у США відбувся брифінг, в результаті якого адміністрація президента Джо Байдена вирішили додатково надати Україні 125 мільйонів доларів як військову допомогу. Фінансування направлено на навчання та оснащення збройних сил.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на брифінг Пентагону.

Читайте також: Чому Україна позбулася ядерної зброї й що про це думають в Одесі.

Відомо, що у пакет допомоги увійдуть також два патрульних катери Mark IV для захисту територіальних вод України. Також адміністрація президента США повідомила про готовність навчити українських військових, як поводитись з морським транспортом. Це рішення було прийнято у рамках ініціативи з оснащення сфери безпеки країни.

“Сьогодні міністерство оборони США оголошує про новий пакет в обсязі $ 125 млн по лінії ініціативи з надання Україні сприяння в сфері безпеки. Це включає зусилля по підготовці, оснащенню та інструктажу, щоб допомогти силам України зберегти територіальну цілісність країни, забезпечити охорону її кордонів, а також поліпшити оперативну сумісність з НАТО”, - сказав прессекретар Пентагону Джон Кірбі.

За словами Джона Кірбі, Вашингтон планує продовжувати передавати у столицю України летальні озброєння. У США планують оприлюднити повну інформацію про пакет військової допомоги найближчим часом. 

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
20.04