Останні новини

108 тисяч штрафів за півроку: рибоохоронний патруль Одещини пропонує направити ці кошти на підтримку водойм

За перше півріччя 2020 року державні інспектори Одеського рибоохоронного патруля викрили 1 079 порушень природоохоронного законодавства. Загалом накладено штрафів на суму 108 516 грн. 

Про це повідомляє пресслужба Одеського рибоохоронного патруля.

Рибоохоронці зазначають, що кошти, які сплачує порушник, зараховуються до спеціальних фондів місцевих бюджетів, де викрито правопорушення згідно ст. 69-1 “Бюджетного Кодексу України”. Але відстежити цільове призначення даних коштів неможливо. 

На їх думку за ці гроші можливо було б ініціювати зариблення водойм, розчистку каналів, укріплення дамб тощо. 

Рибоохоронний патруль нагадав, що на початку 2019 року Державне агентство рибного господарства у Одеській області та Держрибагентство України звернулось до Одеської обласної ради, з пропозицією створення цільового фонду “Водні біоресурси Одещини”. Кошти даного фонду мали б йти на виконання рибоводно-меліоративних заходів.

“В свою чергу Одеська обласна рада підтримала ініціативу створення цільового фонду, але дане питання і досі знаходиться в стадії розгляду”, - резюмує відомство. 

Нагадаємо, З листопада згідно з Режимом рибогосподарської експлуатації розпочнеться зариблення Хаджибейського лиману. Планується вселити 2,8 млн цінних видів риб.

Вийти в ефір
03.12