Останні новини

“Якщо забудовник заб'є палі - наші будинки розваляться”: мітинг під мерією проти будівництва нового ЖК на Приморській

16 вересня під будівлею Одеської міської ради справжній “букет” протестів. Мешканці будинків на вулиці Приморській 53, 55 та 57 мітингують проти будівництва нового житлового комплекса на 13-14 поверхів.

Про це повідомляє Odesa Live.

Люди обурені будівництвом чергової багатоповерхівки від компанії Гефест. Це пов'язано з тим, що ці три будинки на Приморській знаходяться в аварійному стані. Вони побудовані без належного фундаменту, а близькість до моря та катакомби знизу спровокують розруху.

"Проблема в тому, що наші будинки старі, а 57 вкрай аварійний. Але це  нікого не хвилює. Ми зверталися до всіх можливих структур, до мера Одеси і навіть до столиці. Однак після нашого звернення до Труханова, єдине, що він зробив - вручив звання почесного громадянина Одеси власнику Гефеста. Вже сьогодні, на сесії вносяться зміни до договору оренди землі про її цільове призначення. Це плювок нам в обличчя, тому ми тут", - сказав мешканець аварійного будинку на Приморській Роман.

Єдине бажання мітингувальників сьогодні - нормально жити.

"Якщо забудовник заб'є палі - наші будинки розваляться. Крім цього, на місці майбутнього будівництва знаходиться опорна стіна узвізу Марінеско, якщо ми нічого не доб'ємося і стіну знесуть - весь узвіз Марінеско з'їде в наш двір. Тому всі наші податки, які були спрямовані на реконструкцію цього спуску будуть марні", - додав мешканець аварійного будинку.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/ePzh6--_gKU" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, 16 вересня, під будівлею Одеської міської ради протестують одесити. Уже 10 років вони очікують на своє житло на вулиці Генерала Цвєтаєва від забудовника “Едельвейс Плес”. Нараховується більше півсотні ошуканих вкладників.

Вийти в ефір