Останні новини

“Якщо нам погано то їм вочевидь добре” - Микола Скорик розповів, хто влаштував обшуки в його приймальні

Кандидат на посаду міського голови Микола Скорик стверджує, що обшуки в його приймальні були політично мотивованими. Він звинувачує у всьому партію “Слуга Народу” і “Довіряй ділам”. 

Про це Микола Скорик розповів у студії достославного телеканалу Odesa Live.

"Сьогодні проходила така масштабна акція щодо наших однопартійців - це нинішні депутати обласної ради Віталій Саутьонков і Віктор Баранський. Вони ж є кандидатами в майбутню міську раду від нашої політичної сили "Опозиційної платформи - За життя". Обшуки, скажімо, по досить надуманій господарській справі. Вирішувати це питання, воно не горить, йому вже 100 років, і вирішувати його за два тижні до виборів, і при цьому щось шукати в одній з приймалень народного депутата воно виглядає, ну як в Одесі про це говорять: "У це слабо віриться", - заявив Скорик. 

Микола Скорик поділився, що на його думку, ті, хто проводив обшуки вели себе достатньо професійно.

“Можу сказати, що ті хлопці, хто був там на Великій Арнаутській, 2. Вони вели себе досить розумно, в рамках своїх службових повноважень”, - зазначив кандидат на посаду міського голови. 

Він вважає, що основними вигодоздобувателями з обшуків є партії “Слуга Народу” і “Довіряй ділам”.

“Лідерами перегонів і до обласної ради і в міську є: наша політична сила, партія "Слуга Народу" та сателіт партії "Слуга Народу", я вважаю, місцева мерська партія - "Довіряй ділам". Якщо говорити про бенефіціарів вигод від того щоб нам було погано, то якщо нам погано, то їм вочевидь добре”, - заявив Скорик. 

Більше подробиць можна побачити у відео.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/rVwnsPawnC0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, 25 жовтня, у день проведення місцевих виборів, від 07.30 ранку до 20.00 вечора, містом курсуватимуть додаткові маршрути громадського транспорту. Їх випустять на лінію для перевезення виборців, які проживають на значній відстані від дільниць у Київському та Суворовському районах Одеси.

Вийти в ефір