ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
15
15
9
7
5

Останні новини

“Я так багато змін в країні пов'язую з Одесою”: Вадим Рабінович очолив список партії ОПЗЖ в Одеську обласну раду

Співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Вадим Рабінович дав ексклюзивне інтерв’ю телеканалу Odesa Live, де розповів, про те чому він вирішив змінити Верховну Раду на обласну, що він саме думає про чинного міського голову Геннадія Труханова та які мають бути перші кроки на шляху розвитку нашого міста.  

Під час інтерв’ю він розповів, що вважає необхідним прийняття закону “Порто-Франко” (про спеціальну (вільну) економічну зону "Порто-франко" на території Одеського морського торговельного порту). 

"Перше, що ми повинні зробити, це в цьому році, найпізніше після того, як вибори пройдуть проголосувати закон "Порто-Франко ". Ми подавали його в трьох варіантах. Найсмішніший, я вам розповім. Була минула Рада, вніс, прийшов на комітет, там в основному представники "Свободи" сиділи. Вони послухали мене і кажуть: "Доцільній закон, дуже гарний, но может спробуємо його у Львові?". Я кажу: "Давайте у Львові, тільки шкода, там моря немає. Треба тільки прокопати море туди ". Сидять, дивляться ... Це був рівень минулої Ради. Що стосується цієї Ради? У нас більше можливостей тут. І я зараз веду переговори з усіма фракціями. І я думаю ми підтримаємо цей закон. Цей закон не лобістський щодо Одеси, він лобістський щодо України. На прикладі якогось міста треба показати, як можна піднятися з колін", - розповів Вадим Рабінович. 

Також він зазначив, чому саме Миколу Скорика "Опозиційна платформа – За життя" висунули на посаду міського голови. Рабінович вважає, що він єдина людина, яка може вести партію в Одесі.

“З тих людей, які сьогодні могли б вести в місті партію, я не бачу кращої кандидатури на сьогоднішній день”, - зазначив Вадим Рабінович.

Більше подробиць можна знайти у нашому відео.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/7TV6pAmk4B0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, під час конференції представники партії “Опозиційна Платформа за Життя” звернулися до виборців із заявою. Вони підкреслили, що залишаються єдиною командою, не дивлячись на всі чутки, які розповсюджуються у ЗМІ. 

Вийти в ефір