Останні новини

“Вони підсилають своїх непорядних офіцерів, щоб зірвати вибори”: в офісі Дмитра Голубова провели обшуки

11 листопада співробітники правоохоронних органів прийшли з обшуком до приймальні екснардепа Дмитра Голубова. Його підозрюють в організації схеми підкупу виборців.

Про це повідомляється у прямому ефірі Odesa Live.

v_priemnoy_eks_nardepa_golubova_idet_obisk_2482.jpg

Фото: Таймер

Операцію обшуку проводить поліція Одеської області. На місці присутні нардепи Микола Скорик і Вадим Рабінович, вони вважають, що такі дії з боку правоохоронців не законні, та є провокацією зі сторони Геннадія Труханова, через те, що у другому турі виборів мера Одеси Голубов вирішив підтримати Миколу Скорика.

“Ці обшуки - продовження кампанії по тиску на мене з боку Офісу Президента і Зеленського. Зеленський особисто тиснув на суд, щоб мене зняли з виборів. Зараз, коли я підтримав на виборах мера Миколи Скорика. Вони підсилають своїх непорядних офіцерів, щоб зірвати вибори! Всі кримінальні впровадження які вони завели - обернуться проти них, ви усі будете сидіти у тюрмі”, - наголосив Дмитро Голубов.

Нагадаємо, в Раді національної безпеки та оборони України закликали Центральну виборчу комісію негайно оголосити всі результати місцевих виборів, які відбулися 25 жовтня. Лист із вимогою на ім'я голови ЦВК Олега Діденка направив секретар РНБО Олексій Данілов.

Вийти в ефір
04.12