Останні новини

“Влада втратила час”: Тетяна Плачкова про танкер Делфі

Народний депутат Тетяна Плачкова в ефірі Odesa Live розповіла, що зараз є три варіанти витягнення танкеру Делфи.

На жаль ще одне свято ми зустрічаємо з цим танкером на узбережжі,” - поскаржилася Тетяна  

Тут дуже багато професіоналів, у них різні абсолютно варіанти яким чином це можливо буде зробити вже виходячи з того що ми бачимо, в якому стані судно. Ми розуміємо що там є великі діри, які неможливо буде заварити бо частина судна вже практично прогнила,” - зазначила нардеп та побажала успіхів всій опрації. 

В ході ефіру Тетяна Плачкова розповіла, що зараз є три версії того як може бути витягненний танкер.

Перша версія, що його можуть поставити на кіль і відбуксирувати в якийсь порт,” - пояснила народний депутат. Але вона також зазначила, що на даний момент немає жодного порту який погодився прийняти танкер. "Друга версія одна з найбільш реальних мені здається, хоча мені б її дуже не хотілося, та що його трохи відтягнуть і втоплять подалі. Третя версія, якщо дійсно, ми розуміємо, що його не зможуть вирівняти і повністю поставити на кіль, то швидше за все його будуть пиляти частинами і вивозити на баржах. Це найбільш екологічно небезпечний шлях," - поділилася народний депутат.

Також Тетяна Плачкова побажала всім одеситам до дня міста: “Щоб не біло селфі з делфі”. 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/fftKig6VVl0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, в ефірі телеканалу Odesa Live, народний депутат Тетяна Плачкова привітала одеситів з Днем Міста та побажала проквітання Одесі.

Вийти в ефір