Останні новини

“Виріс” зранку нахаббуд: одесит вирішив за допомогою чоловіків у спортивній формі забрати собі палісадник - Оперштаб

У середу, 18 листопада, на вулиці Академічний, 11 стався інцидент. Місцевий житель, який купив там квартиру, вирішив за допомогою чоловіків у спортивній формі забрати собі палісадник приблизно 100 м2.

Розібратись у ситуації вирушила ведуча Оперативного штабу Odesa Live Юлія Тітова.

“Цим зеленим парканом мешканець, за словами місцевих жителів, він вирішив зробити собі якусь прибудову і самовільно цим же парканом обніс територію”, - каже вона.

Юлія Тітова поспілкувалась з місцевою мешканкою пані Мариною, яка одночасно є головою ОСББ. За її словами, швидкість появлення цього паркану було немов “у хвилину”.

“Тут вже стояв паркан. Кількість людей, що там була, не знаю, десь 30-50, а наразі їх залишилось лише троє”, - каже пані Марина. 

За її словами, чоловіки у спортивній формі не представились й заважали проходити. Також вони забороняли знімати. 

“Проте чоловік, який проживе поруч він сказав, що зазначено упорядковувати потрібно згідно з цими фотографіями територію навпроти, яка нічим не обнесена”, - зазначила журналістка. 

На цьому паркані можна побачити план того, що потрібно бути за ним, однак він не відповідає дійсності. Тобто територія, яка зазначена у таблиці знаходиться не у тому місці. 

“Ми намагалися дізнатися чи були тут представники державного управління архітектурно-будівельного контролю. Власне мешканці розповіли, що ніякі дозвільні документи їм не продемонстрували. Але коли ми зв’язались з представниками, вони запевнили, цитую: “Є умови на прибудову ось тут, але консольного типу, тобто цей балкон”, - каже Юлія Тітова.

Насправді там “росте” будова у 80 метрів, а документів на неї немає. За її словами, це вже офіційна заява, яка готується від управління дому до поліції.

Оновлено

Наразі на місце події під'їхали правоохоронці. Однак вони відмовились надавати коментарі та сказали, що їх туди навіть ніхто не викликав.

"Ми нічого не знаємо", - каже представник правоохоронних органів.

Однак після цього з'ясувалося, що поліцію таки викликав чоловік, який стояв поруч. За його словами, в об'єкта немає паспорта. Наразі там будівництво не ведеться, однак вже почали вирубувати зелені насадження. До цього чоловік намагався взяти дозвіл у сусідів, однак вони його не дали, тому він вирішив "звести" нахаббуд. 

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/e4pNFsq7-g8" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Вийти в ефір
01.12