Останні новини

“Усі почали розбігатися, а я не встигла”: журналіст Odesa Live поспілкувався з мітингувальницею, яку збила автівка на Дальницькій

Ввечері, 12 листопада, на вулиці Дальницькій, 53 водій Chevrolet Aveo скоїв наїзд у натовп. Тоді у Малиновському районі люди на пішохідному переході перекривали дорогу, через що був заблокований рух транспорту. Як стало відомо, чоловік зробив це навмисно. У результаті одну жінку шпиталізували з переломом ноги.

Про це повідомляє журналіст Odesa Live Дмитро Тельпіс.

Кореспондент достославного телеканалу вирушив до 29-річної одеситки, аби дізнатися, що саме сталося вчора та наскільки сильно вона постраждала. Мітингувальники вийшли на протест, оскільки у них вже декілька днів не було світла. 

“Почуваю я себе не дуже гарно. У мене болить голова, нудить, болить нога та рани, велика шишка на потилиці...Я сподіваюся, що все це скоро пройде. Мені сказали, що у в мене зламана нога, що потрібно 2,5 місяця лежати у гіпсі. Також в мене є забій м'яких тканин, але це ще не всі процедури, які в мене будуть”, - каже постраждала пані Ганна. 

За словами жінки, надалі їй потрібно буде зробити комп’ютерну томограму (КТ) головного мозку та коліна. Це треба, аби зрозуміти наскільки важкий у неї перелом.

“Спочатку ми дзвонили куди завгодно, аби увімкнули світло, але там усі скидали це один на одного. ЖЕК скидував на РЕМ, а вже вони на гарячу лінію”, - зазначає вона. 

Після цього мешканці будинку зібрались та ходили по пішохідному переходу, аби привернути увагу до проблеми, що ігнорували комунальники. За її словами, вони пропускали громадський транспорт і не намагалися витягнути будь-кого на конфлікт. 

“Деякі машини об'їжджали по іншому боці [ред. дороги], а тут вийшло так, що один почав “газувати” у натовп, давити людей… Усі почали розбігатися, а я не встигла. Від удару я впала на капот, а вже він, побачивши, що я на ньому почав давити на “газ”. Потім він протягнув мене десь метрів сто”, - ділиться жінка.

Пані Ганна каже, якби її чоловік не відкинув її з автівки, то вона “пішла б під колеса”. Після цього жінку підняли, хоча вона втратила свідомість. Прийшла у “себе” вона від болю, але зрозуміла, що не може ходити. Після цього вони викликали “швидку” з поліцією. 

“Я знаю, що це був громадянин Турції, він вчиться у нас у “харчовій” [ред. Одеська національна академія харчових технологій]. Як я зрозуміла, він тоді таксував”, - зазначила пані Ганна.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/mIvh06RU0J8" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Вийти в ефір
04.12