Останні новини

“У мене є команда - не пускати”: в 121-й школі охоронець ДВК напав знімальну групу Odesa Live

На знімальну групу Odesa Live напав охоронець 121-ї школи, в якій знаходиться ДВК. Він чіпав камеру, перешкоджав оператору знімати і не пускав журналіста всередину. 

Про це в прямому ефірі Odesa Live повідомив кореспондент Дмитро Тельпіс. 

Він зазначив, що бюлетені вже привезли до ДВК і перед ефіром вже заходив до школи. Але після цього знімальну групу відмовився пускати охоронець, а невідома жінка запропонувала зайти всередину без камери. Після цього чоловік почав перешкоджати журналістам. 

“Не розумію що з цією школою відбувається, з цим ДВК. І минулого разу нас звідти виганяли, і цього разу виганяють. Тому що ніхто посвідчення, ні про карантин ніхто нічого не казав. Тільки що на нашого оператора напали, камеру чіпали. Не знаю що тут коїться і чому охорона дозволяє собі так поводитися. Але підсумую, скажу що бюлетені вже там є, сидить один поліцейський, який охороняє. О четвертій мають приїхати, ставити столи, дітей в школі немає, але нажаль знову така історія зі 121 школою”, - сказав Дмитро Тельпіс.  

Нагадаємо, що схожа ситуація зі знімальною групою склалася в цій дільниці в день першого туру місцевих виборів. Члени ДВК не хотіли відповідати на поставлені питання і не приймали посвідчення журналістів. 

Вийти в ефір
04.12