Останні новини

“Це ті кроки, які чекають від нас одесити” - Микола Скорик пообіцяв відновити 100 одеських дворів

Кандидат на посаду міського голови Одеси від “Опозиційної платформи - За життя” Микола Скорик заявив, що він підтримує программу відродження одеських дворів Дмитра Голубова. В рамках цієї пропозиції будуть побудовані 5 нових шкіл і ще 5 дитячих содків.

Про це він заявив під час спільного виступу для виборців з Дмитром Голубовим.

"Після перемоги, протягом максимум двох років ми реалізуємо програму облаштування 100 одеських дворів, з яких ми 40 плануємо в Суворовському районі, як в одному з найбільш густонаселених районів міста. Також в цьому проекті буде, як мінімум, 5 нових шкіл і 5 дитячих садків за рахунок бюджетних надходжень і за рахунок позабюджетних коштів. Я думаю, що це ті кроки, які чекають від нас одесити, це ті кроки, які чекає від нас місто", - розповів Скорик

Сам Голубов висловив свою підтримку Скорику, і закликав своїх виборців віддати голоси 15 листопада саме кандидату від ОПЗЖ.

"Я знаю Миколу Скорика як чесну людину, гідного громадянина і справжнього одесита. Моє рішення про його підтримку обумовлено тотожністю позицій з найважливіших стратегічних питань розвитку Одеси", - заявив Голубов.

Він зазначив, професійна, відповідальна команда ОПЗЖ і Скорик знають, як повернути одеситам гордість за рідне місто.

"Микола Скорик підтримав мою ідею відродження одеських дворів, він – співавтор законопроекту про повернення Одесі статусу міста "Порто Франко" і, найголовніше, Микола Скорик - людина слова, яка завжди ставила інтереси Одеси і одеситів понад усе", - написав колишній нардеп на своїй сторінці у Facebook.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/e3HIaGTlJqk" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, кандидат у мери Одеси Євген Червоненко закликав жителів міста у другому турі виборів прийти на вибори і віддати свій голос за представника ОПЗЖ Миколу Скорика.

Вийти в ефір
30.11