Останні новини

“Та нам вже нормально”: кореспондент Odesa Live показав сходи, які ведуть до обвалу

Неподалік від Траси здоров’я біля Аркадійської алеї, 14 вересня, стався обвал. Це сталося поряд зі скандальним будівництвом, яке зупинили за рішенням суду.

Про це повідомляє в прямому ефірі Odesa Live кореспондент Дмитро Тельпіс.

За словами очевидців, зсув потрошки з’являвся впродовж тижня і сьогодні на цьому місці з’явилась велика яма. Вона знаходиться прямо перед сходами, які ведуть до моря.

“Що зробили комунальники чи будь-які підприємства? Вони повішали сюди отаку невелику стрічечку, мовляв, сюди не йдіть - тут небезпечно”, - зауважив Дмитро.

Місцеві жителі вже звикли до зсувів чи інших проблем міста, тому реагують одесити відповідно.

“Та нам вже нормально”, - сказав один з очевидців.

Зазначимо, що зсув знаходиться на місці, де планувалася звести 12-поверхову будівлю з підземним паркінгом. Її інвестором виступала компанія “Жемчужина”.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/iKyvaQX5pdc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, 38-річний капітан танкера Maersk Etienne Володимир Єрошкін, врятував 27 африканських біженців і зараз його непокоїть, щоб вони не наклали на себе руки. Це все відбувається через те, що жодна країна не хоче брати їх до себе.

Вийти в ефір