Останні новини

“Ставлять під загрозу виборчий процес”: кандидат у мери Микола Скорик стосовно блокування роботи ТВК та Приморської районної комісії

У суботу, 14 листопада, опівночі стало відомо те, що заблокована робота Одеської міської територіальної виборчої комісії. Виявилося, що у голови комісії лабораторно підтвердили коронавірусну інфекцію, тому провели її заміну. Цю ситуацію прокоментував кандидат у мери Одеси від політичної партії “Опозиційна платформа - За життя” Микола Скорик.

Про це повідомляє пресслужба партії. 

Згідно з інформацією, секретар комісії та колишній глава комісії забрали печатку. Тому вони залишають поза передачею документи новому главі, а ще блокують заміну членів чотирьох дільничних комісій від вищезазначеної політичної партії.

Кандидат на посаду міського голови Микола Скорик в коментарі журналістам наголосив, що ситуація, що склалася спрямована на зрив виборчого процесу в місті.

“Новому голові комісії не дають прийняти присягу і приступити до своїх обов'язків. Попередній голова пропав в невідомому напрямку. На жаль, поліція не проявляє завзяття в частині пошуку зниклих членів виборчої комісії. Ми всі розуміємо, що за блокуванням роботи міської ТВК, яка повинна працювати в режимі безперервного засідання до 0:00 неділі, варто команда нинішнього мера. Те ж саме відбувається в Приморської ТВК і ряді інших”, - сказав народний депутат.

Як розповів довірена особа Миколи Скорика Роман Сеник, в Приморської ТВК не проводять заміни в дільничних комісіях.

“Не відкривають засідання комісії, не проводять заміни в дільничних виборчих комісіях і ставлять під загрозу виборчий процес. Тому що якщо не провести заміни, на ДВК може не бути кворуму. Всі суб'єкти виборчого процесу мають право замінити своїх представників в ДВК. Це право ущемляється як міською виборчою комісією, так і Приморської районної”, - підкреслив Роман Сеник.

Окрім того, народний депутат від “Опозиційна платформа - За життя”  Юрій Павленко був присутній на місці подій. Він зазначив, що те, що відбувається в комісіях Одеси нагадує явний саботаж і є порушенням виборчого законодавства, за яке передбачено адміністративне і кримінальне покарання.

“Це саботаж з боку голови комісії та секретаря. На місці працює поліція, написані заяви”, - сказав Юрій Павленко. 5fb06488ea6a7.jpg

Нагадаємо:

Вийти в ефір
03.12