Останні новини

“Срібний” похід до Сербії: самбісти з Чорноморська вдало виступили на чемпіонаті світу

Самбісти з Чорноморська завоювали медалі чемпіонату світу, який проходив в Сербії з 5 до 8 листопада. Одразу кілька спортсменів посіли другу і третю сходинку в категоріях чоловіків, жінок та юніорів.

Про це повідомляє “04868”

“Срібними” та “бронзовими” виступами відзначились кілька спортсменів серед яких

срібло серед чоловіків у вазі до 100 кілограмів завоював Анатолій Волошинов та Вікторія Бальжик і Ірина Лагойда завоювали срібло серед юніорок у вазі до 64 та 80 кілограмів відповідно. Також Максим Парфьонов у вазі до 75 кілограмів серед юніорів, а також Христина Бондар в категорії жінок у вазі до 56 кілограмів. Всього Одеську область на змаганнях представили 11 атлетів в різних категоріях.

Нагадаємо, Даяна Ястремська невдало виступила на останньому турнірі сезону, програвши бельгійці Гретьє Міннен. Вона поступилася суперниці у двох сетах.