Останні новини

“Соловей співає”: в Одесі покажуть фільм про лінгвоцид української мови: де дивитись

У Грецькому залі Українського театру, 16 листопада, покажуть кінострічку до Дня української писемності та мови. Саме йдеться про документальний фільм, який розкаже, стосовно лінгвоциду та русифікації.

Про це повідомляється на Facebook сторінці організаторів. 

Автори фільму намагаються знайти відповідь на питання: “Чому спілкуватися в Україні 21 століття українською мовою для багатьох громадян є нон-глуздом, чому ці громадяни відчувають відторгнення та опір?”. Для цього вони занурюються в історію нашої країни та об'єктивно руйнують міфи. 

Кінострічка триватиме 65 хвилин, а вхід вільний, за попередньою реєстрацією. Його режисером став Сергій Кримський. Зазначимо, що на фільм діють вікові обмеження 16+. Після перегляду планується обговорення фільму. Представники творчої групи приєднаються в онлайн форматі.

Нагадаємо:

  • В одеський парк Перемоги, який знаходиться у Приморському районі, повернулась скульптура кота Вітражика. Вона виповнена з осколків скляних пляшок і банок, відполірованих морем.
  • В Одесі 15 листопада офіційно розпочалися вибори міського голови. Мешканці міста обирають майбутнього мера з двох кандидатів - Миколи Скорика та Геннадія Труханова. Попередні вибори міського голови відбувалися у 2015 році. Протягом дня Odesa Live буде стежити за тим, як в місті проходять вибори.

Вийти в ефір
01.12