Останні новини

“Щоб посміхатися, щоб закохуватися”: українська співачка Джамала з Pianoboy презентували пісню "Ендорфіни". Відео

Українська співачка Джамала спільно з Дмитром Шуровим (Ріаnобой) презентували композицію "Ендорфіни". Вони виступили авторами музики та слів, в які вклали пристрасть, ніжність, закоханість в життя та відчуття кінця літа. Останнє вони інтерпретують не як "літо пролетіло дуже швидко", а що з початком осені тільки починається новий виток життя.

Про це повідомляється на офіційному YouTube-каналі Джамали.

За її словами, “Ендорфіни" створені для того, щоб посміхатися, щоб закохуватися і подарувати слухачам трохи легкості, якою нам всім так не вистачає.

“Цю пісню я написала три роки тому, ще коли була вагітна Еміром-Рахманом. Але відклала у шухляду. Вона чекала свого часу. Потім я відправила "демку" Дімі. Мені здалось, що в цій пісні є фарба Ріаnобой — легкість, притаманна музиці Діми. Й довго не було відповіді… Я подумала, що, напевно, йому не сподобалась та нічого не вийде. Але потім настав карантин і він несподівано відповів! Сказав, що написав свою частину та готовий увірватись в наш дует. Ось так й народилась наша с Ріаnобой колаборація”, - поділилась співачка.

Наразі пісня є в аудіоформаті, але дату виходу кліпа вони не звали.

"Кожна закоханість – це смілива спроба впустити в себе щось нове. Тому закохуватися корисно для розвитку душі. А якщо ви тимчасово забули, як це – можете для початку закохатися в цю пісню, в українську природу, яку ми зняли в кліпі на неї, у Джамалу і мене", – заявив Шуров.

За інформацією “УСІ”, пісня "Ендорфіни" була записана на вірш одеської поетеси. Вірш, на який була записана пісня, написала одеська поетеса, автор поетичної збірки "Поезія примітивізму" і головний редактор “УСІ” Тетяна Мілімко.

Користувачі соціальної мережі Instagram на сторінці Джамали підтримали співачку та зауважили, що їм дуже сподобалась пісня.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/ofn5Gx4ucls" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, у Південній Пальмірі на світанку 10 вересня судно Delfi прибрали з пляжу “Дельфін”. Поки танкер починали буксувати в бік до порту Чорноморська, сонце, що сходило проводжало судно з одеського узбережжя.

Вийти в ефір