Останні новини

“Розмір і яскравість були неймовірними": на півдні від острова Тасманія дослідники зафільмували дивовижний зелений метеорит. Відео

Біля Австралії на південь від острова Тасманія 18 листопада в небі пролетів яскравий зелений метеорит. Явище зафільмували на відео з дослідницького судна RV Investigator.

Про це повідомило держоб'єднання наукових і прикладних досліджень Австралії CSIRO.

201118_RV-Investigator-position-at-time-meteor-sighting.JPG

Фото: CSIRO

На стрічках, зафільмованих з борту корабля, видно, що яскравий метеорит залишав свій відбиток у воді, подібний за силою місячному відбитку.

 "Те, що ми побачили під час перегляду відеозапису, вразило нас: розмір і яскравість метеорита були неймовірними", - розповів член екіпажу судна Джон Хупер.

 Явище було зафільмовано, коли корабель RV Investigator перебував у Тасмановому морі, приблизно, за 100 км на південь від узбережжя Тасманії.

Нагадаємо, третя церемонія оголошення переможців всеукраїнського конкурсу на найкращу туалетну кімнату "BEST WC 2020" відбулася 18 листопада. Він проводиться серед громадських вбиралень популярних закладів з метою підвищення санітарних вимог до громадських вбиралень з боку закладів, що надають послуги та з боку самих споживачів.

Вийти в ефір
29.11