Останні новини

“Реал-Фарма” без особливих проблем обіграла “Балкани” в обласному дербі

Футбольний клуб “Реал-Фарма”, 19 листопада провів вдалий поєдинок проти зарянських “Балка”, перемігши з рахунком 2:0. Голи забили Дмитро Плачков та Андрій Вареник.

Про це повідомляє Odessa online.

Обласне дербі відбулося на домашній арені “Реал-Фарми” - стадіоні “Іван”. У першому таймі м'ячем більше володіли «Балкани», проте створити що-небудь серйозне біля воріт Дмитра Стародубцев вони не зуміли. Зате на 17-й хвилині Дмитра Плачкова з правої частини штрафного майданчика класно пробив у дальню «шістку» - 1 : 0. Після забитого м'яча, господарі поля до самого фінального свистка грали від оборони, захищаючись усіма силами. У другому таймі обидві команди залишилися в меншості - Віктор Серденюк заробив пряму червону картку за порушення правил на половині поля «Реала Фарми», а Плачков отримав повторне попередження. Граючи в форматі «10х10» з 60-ї хвилини, і «червоні», і «темно-сині» отримали більше простору для здійснення своїх контратак. І одна з них принесла успіх одеситам - Андрій Вареник підхопив м'яч недалеко від власної штрафної, почав рух до середини поля, віддав передачу на правий фланг на Богдана Приблуду, після чого здійснив вражаючий ривок до штрафного майданчику «Балкан», де отримав передачу від того ж Приблуди і красиво перекинув  Романа Герича - 2: 0. Могли підопічні Андрія Пархоменко як мінімум скорочувати відставання в рахунку, але в одному з епізодів перевірили на міцність поперечину, а в іншому - кіпер «аптекарів» Стародубцев добре зіграв ногами. У кінцівці «червоні» мали шанс довести рахунок до великого, але не реалізували вихід один на один. Наступні офіційні матчі обидві команди проведуть через чотири місяці, а саме 19-20 березня наступного року.

Нагадаємо, 30 жовтня одеська "Реал Фарма"  зустрічалася з херсонською "Таврією" і поступилася з рахунком 0:1. Єдиний мяч одесити пропустили на початку другого тайму.