Останні новини

“Раз ти такий розумний - знімай”: журналістській діяльності Odesa Live перешкоджав заступник директора ринку

Журналіст Odesa Live вранці, 29 вересня, вирішив дізнатися на “Новому Ринку” як подорожчали овочі напередодні зими, але його професійній діяльності почав перешкоджати заступник директора. Йому казали, аби проводити зйомку на території потрібно “узгоджувати”, що саме потрапить на камеру.

Про це повідомляє журналіст Odesa Live Дмитро Тельпіс у прямому ефірі. 

“Ви повинні узгодити й будете. Ви безмежно зайшли та хочете знімати, йдемо - знімайте. Тільки погоджуйте, щоб ми знали: хто ви та звідки ви”, - каже заступник директора.

Зазначимо, що ринок є громадським, а не приватним місцем, тому зйомка на ньому згідно з законодавством України дозволена. 

“Мій дім - це приватна територія, але це громадське місце. Це не мої правила - це законодавство”, - зазначив Дмитро Тельпіс. 

Заступник директора на останок додав - “раз ти такий розумний - знімай". Після палкої розмови, продавці на ринку відмовлялись спілкуватись щодо підвищення цін, але журналіст помітив, що напередодні зими продукти все ж таки трішки подорожчали.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/8eJ9_WqeXRA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe> 

Нагадаємо, на початку липня водій автівки Dodge Journey скоїв наїзд на 10-річну дівчину. Ювенальні прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно 48-річного одесита.

Вийти в ефір