Останні новини

“Правоохоронні органи спотворюють інформацію” - Роман Сеник про роботу виборчої комісії

В Одесі проходить другий тур виборів міського голови. В битві за мерське крісло зійшлися кандидат від партії “Опозиційна платформа - За життя” - Микола Скорик і чинний мер Геннадій Труханов. Але, міська виборча комісія не проводила засідання до 3-ої години ночі, як про це повідомляють на офіційній сторінці Національної поліції.

Про це розповів депутат міської ради від партії “Опозиційна платформа - За життя” - Роман Сеник під час брифінгу.

"Ми вчора були безпосередньо в міській виборчій комісії. Комісія розійшлася о 19:30 і по до цієї години, до 14:00, комісія не працює. Однак, на сторінці Головного управління Національної поліції в Одеській області інша інформація про те, що комісія засідала до третьої ночі, а сьогодні, нібито, поїхала перевіряти роботу дільничних виборчих комісій і почне своє засідання о 20:00”, - зазначив він. 

Він вважає, що таки заяви правоохоронних органів не відповідають дійсності, оскільки на сьогодні комісія не працює. Сеник зазначив, що це є порушенням виборчого законодавства і процесу, і всі причетні мають нести відповідальність. 

Більше подробиць можна побачити у відео. 

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/Jvj6juXOxsQ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, в Одесі, 15 листопада, через секретаря однієї з виборчих комісій Приморського району голосування почалося не о 08:00, а з запізненням. Це сталося через неналежне виконування обов'язків, тому правоохоронці відкрили кримінальне впровадження.

Вийти в ефір
03.12