Останні новини

“Поведінка міської ТВК направлена на зрив виборів”: керівник штабу Миколи Скорика Роман Сеник висловився на брифінгу

У неділю, 15 листопада, розпочав роботу пресцентр кандидата у мери Одеси від “Опозиційної платформи - За життя” Миколи Скорика. У тому числі на брифінгу повідомили, що поведінка керівництва міської ТВК направлено виключно на зрив виборів в Одесі.

Про це повідомляє журналістка Odesa Live Анастасія Зикіна. 

“Ми вважаємо, що ця поведінка керівництва міської ТВК направлено виключно на зрив виборів в Одесі та, щоб лобіювати інтереси певного кандидата у мери. Ми склали заяву, що дане діяння тягне за собою покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до п'яти років. Ми дуже сподіваємося, що правоохоронні органи в найкоротший термін відреагують на те, що сталося вчора”, - каже керівник штабу Миколи Скорика Роман Сеник. 

За його словами, станом на 11:00 ранку міська ТВК досі не працює, а члени комісії не знаходяться на робочому місці. У тому числі секретар, голова та заступник.

"Я хочу нагадати, що міська ТВК повинна регулярно надавати інформацію про явку ЦВК. Я вважаю, що відсутність подачі даних стосовно явки, також має свій сенс, аби спекулювати та впливати на результати виборів”, - розповів він. 

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/Q0t4xbEm7Nc" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Вийти в ефір
29.11