Останні новини

“Потрібно консолідуватися і показати позицію”: народний депутат Олексій Леонов про мітинги підприємців проти карантину

В Україні ввели карантин вихідного дня, але більшість підприємців, яка має малий та середній бізнес не погодилася з новими правилами гри запропонованими урядом. 11 листопада на мирну акцію вийшло приблизно 7000 людей, але цього виявилося замало задля того щоб продемонструвати державі свою позицію. 

Про це під час прямого ефіру на достославному телеканалі Odesa Live заявив народний депутат України від партії від президентської партії “Слуга Народу” Олексій Леонов. 

"На зустрічі з рестораторами, я промовляв два моменти, які я вважаю ключовими у всьому цьому процесі. Перше, що на мирну акцію в середу вийшло близько 7000 людей по всій країні - цього дуже мало. Тут потрібно консолідуватися і показати позицію. Я не кажу, про те що всім потрібно виходити на акцію, потрібно показати комплексну позицію індустрії, де працює понад мільйон людей" - розповів Леонов. 

По-друге, “Слуга народу” також згадав, що в нашій країні звикли малий і середній бізнес кошмарити. Протягом 30 років близько дванадцяти перевіряючих інстанцій могли прийти в ресторан, починаючи від двірника і закінчуючи прокурором і висунути якісь свої вимоги.

"Тому бізнес в нашій країні звик домовлятися, він не звик мітингувати, вимагати якісь меморандуми, якісь певні умови. Він звик домовлятися. А ось зараз малий і середній бізнес змушують показати зуби, а це дуже небезпечно", - заявив Леонов.

Більше подробиць можна побачити у відео. 

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/y_T7Hfbg5Gk" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, одеський торговий центр City Center, розташований на проспекті Небесної Сотні, продовжив роботу у звичайному форматі. Деякі магазини, кінотеатр, зоопарк і боулінг самі прийняли рішення виконати вказівку Кабінету міністрів і закрилися на вихідні або ж працюють в режимі видачі інтернет-замовлень.

Вийти в ефір
27.11