Останні новини

“Об’єднані зусилля 2020”: кораблі ВМС приступили до командно-штабних навчань у Чорному морі

Корабельна тактична група ВМС ЗС України приступила до практичного виконання завдань у межах стратегічних командно-штабних навчань “Об’єднані зусилля 2020”. Після поповнення необхідних запасів, тактична група пройшла суднохідним каналом Бузько-Дніпровського лиману, після чого виконала елементи спільного маневрування у морі.

Про це повідомляє ВМС ЗС України.

Тренування продовжились під час якірної стоянки на незахищеному рейді. Уже в темну пору доби військові моряки за допомогою корабельного обладнання здійснили спуск на воду та підйом швидкісних моторних човнів, а також зближення та швартування кораблів групи один до одного.

Загалом морська компонента СКШН “Об’єднані зусилля 2020” передбачає виконання комплексу практичних завдань в акваторії Чорного моря. Зокрема команди кораблів вітчизняного флоту відпрацюють перехід морем у строях та ордерах, артилерійські стрільби, тралення мінно-небезпечних водних ділянок, заходи протипідводнодиверсійної боротьби, висадку морського десанту на необладнану ділянку узбережжя та інші.

Усі заходи на морі проводяться у тісній взаємодії з учасниками інших компонентів навчань та під чітким керівництвом органів управління стратегічного та оперативного рівнів.

Фото: ВМС ЗС України

Нагадаємо, в Одесі поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків. В рюкзаку 33-річного уродженця Донеччини було виявлено більше двадцяти згортків з амфетаміном та канабісом.

Вийти в ефір