Останні новини

“Ніяких компенсацій й податкових канікул”: власники кінотеатрів у відчаї через карантин

Співвласник української мережі кінотеатрів “Планета Кіно” Дмитро Деркач прокоментував впровадження карантину вихідного у соціальній мережі. Він зазначає, що ніяких компенсацій, податкових канікул, безпроцентних позик, допомоги співробітникам закритих компаній - ніхто не побачить.

Про це повідомляє Дмитро Деркач на своїй сторінці у Facеbook.

"Кінотеатри до 80% доходу отримують саме у вихідні. У будні дні люди не ходять в кінотеатри, вони активно натовпами їздять в громадському транспорті.  “Попрацюємо тиждень, після цього, ймовірно, доведеться закрити всі наші кінотеатри та звільнити 500 співробітників. Залишити цих людей без роботи й зарплати.  Ми робимо величезну ставку на нашу команду, ретельно відбирали, навчали співробітників, формували корпоративну культуру”, - Співвласник української мережі кінотеатрів “Планета Кіно” Дмитро Деркач

За словами власника, у кінозалах “Планета кіно” все безпечно, що підтверджується міжнародними дослідженнями.

“У нас набагато безпечніше громадського транспорту, який продовжить переповняться в будні дні. Я не розумію, як можна було придумати цей ідіотизм вихідного дня”, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо,  у середу, 11 листопада, у ході засідання Уряду було прийнято рішення відмовитися від адаптивного карантину. Відтепер по всій території держави будуть обмеження, відповідні помаранчевого рівня.

Вийти в ефір
05.12