Останні новини

“На моїх грудях сидить Харві Вайнштейн”: актор Х'ю Грант розповів описав відчуття від COVID-19

60-річний Х'ю Грант та його дружина Анна Еберштейн заразилися COVID-19 в лютому. Актор зізнався, що перші прояви хвороби викликали у нього паніку та дивні відчуття: “на моїх грудях сидить якийсь великий чоловік, типу Харві Вайнштейна”.

Про це повідомляє The Late Show.

"Все почалося з дуже дивного симптому - я почав страшенно сильно потіти. Я наче був одягнений в пончо з поту. Потім мої очі ніби збільшилися втричі ... І у мене з'явилося відчуття, що на моїх грудях сидить якийсь великий чоловік, типу Харві Вайнштейна. Потім я зрозумів, що перестав відчувати запахи, і тут у мене почалася паніка ", - заявив він.

 Актор додав, що момент зараження про хвороби тільки почали говорити й він зовсім не очікував такого стану. Але йому разом з дружиною успішно вдалося побороти хворобу.

"Я почав нюхати квіти, нічого. Став приходити у відчай все більше і більше. Принюхуватися до сміттєвих баків - нічого. Знаєте, в такому стані ви навіть не проти понюхати чужі пахви ... Прийшовши додому, я розпорошив собі прямо в обличчя аромат дружини - Chanel No. 5. Нічого не відчув, тільки осліп ", - вказав актор.

Нагадаємо, коли лікуєшся від вірусних інфекцій, то харчування разом з водою є важливим аспектом. Однак воно повинно бути таким, яке не шкодить вашому організму. Утім при коронавірусній інфекції дуже важливо пити багато води.

Вийти в ефір
30.11