ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

“Можливо і до 25 жовтня і після”: Віктор Ляшко розповів про можливість повернення до жорсткого карантину

Після 25 жовтня нікого закривати на повний карантин влада не планує, якщо вдасться контролювати пандемію. Але, якщо люди продовжать не дотримуватися карантинних обмежень і кількість хворих буде збільшуватись, то введення жорсткого локдауну можливо і до дня виборів. 

Про це головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко повідомив в інтерв’ю НВ

Відповідаючи на питання про чутку, нібито після виборів 25 жовтня влада "усі регіони зробить червоними і нас закриють", він зазначив, ніхто не буде нікого закривати, якщо люди будуть дотримуватися санітарних норм, і пандемію можна буде контролювати.

"З приводу національного локдауна. Я би не прив'язувався ні до якої дати. На локдаун можна піти і раніше 25 жовтня, і пізніше. Залежить тільки від зростання кількості випадків інфікування коронавірусом", - пояснив заступник голови МОЗ.

За його словами, бізнес має створити умови для безпечного пересування громадян. А якщо це ресторани, то столики повинні розташовуватися на відстані 1,5 м один від одного. При дотриманні умов для бізнесу і громадян (носіння маски, соцдістанція і миття рук) повного карантину не повинно бути, запевнив головний санлікар.

"Межа - кількість зайнятих лікарняних ліжок", - зазначив він, нарікаючи, що люди не дотримуються ніяких норм, поки хтось з їхніх близьких не потрапляє в лікарню, особливо в реанімацію.

“Люди не дотримуються цих норм, поки хтось із їх близьких не потрапляє в лікарню, особливо в реанімацію. Тому що здається, що це така легка хвороба і її легко переносять. Так, багато її переносять легко, але в той же час, коли ми говоримо про необхідність носити маску, то мова йде і про турботу по відношенню до людей старшого віку” - пояснив Ляшко. 

Нагадаємо, в Одеській області за останню добу було виявлено 179 нових хворих на коронавірусну інфекцію. Кількість загиблих збільшилася на 7.

Вийти в ефір