Останні новини

“Ми не приречені на цю бідність”: співголова “Опозиційної платформи - За життя” Вадим Рабінович в ефірі Odesa Live

У середу, 11 листопада, співголова політичної партії “Опозиційна платформа - За життя” Вадим Рабінович з робочим візитом відвідав Меморіал героїчної оборони 411-ї берегової батареї. За його словами, проблеми з економікою у нашому місті та державі розпочались не з пандемією COVID-19.

Про це повідомляється в ефірі Odesa Live.

Вадим Рабінович каже, що в Одесі почнуться позитивні зміни тільки тоді, коли кожен з нас усвідомить, що його голос чогось вартий. 

“Ми не приречені на цю бідність. Велика країна, великий народ, багата і родюча земля - а що у нас відбувається? Все навколо локомотиви європейської економіки, а ми залишаємося десь в Африці”, - зауважив політик.

За його словами, податки одеситів, як українців загалом, давно “осіли у банках Швейцарії та Лондона”. Зазначимо, що 15 листопада відбудеться другий тур місцевих виборів. На них за посаду мера Одеси змагатимуться чинний міський голова Геннадій Труханов і кандидат від політичної партії “Опозиційна платформа - За життя” Микола Скорик.  

Нагадаємо:

  • У середу, 11 листопада, народний депутат і кандидат у мери Одеси від політичної партії “Опозиційна платформа - За життя” Микола Скорик з робочим візитом відвідав Меморіал героїчної оборони 411-ї берегової батареї. Він розповів, що другий тур - це не просто вибір між двома кандидатами, а вирішальний день для майбутнього нашого міста. 
  • Станом на 11 листопада в Україні та світі сталося безліч важливих подій. Нацполіція закрила кримінальне провадження щодо Джозефа Байдена, Заступник глави Міністерства оборони США з питань розвідки Джозеф Кернан залишив посаду, Уряд Данії ухвалив рішення безоплатно передати Україні 50 апаратів штучної вентиляції легень, а також в українські лікарні почали завозити медичний препарат "Ремдесивір". Детальніше про ці всі події читайте у дайджесті Odesa Live.

Вийти в ефір
29.11