Останні новини

“Ми маємо можливість змінити життя в нашому місті”: Богдан Гіганов приїхав проголосувати за міського голову Одеси

У неділю, 15 листопада, в Одесі відбудеться другий тур місцевих виборів, у нашому місті обиратимуть мера. Сьогодні будуть “змагатися” чинний міський голова Геннадій Труханов та кандидат від “Опозиційної платформи - За життя” Микола Скорик. На виборчу дільницю приїхав голова депутатської групи вищезазначеної політичної партії Богдан Гіганов, аби віддати свій голос.

Про це повідомляє журналістка Odesa Live Юлія Виноградова.

“Сьогодні нарешті ми маємо можливість змінити життя в нашому місті в кращу і справедливу сторону. Я, як свідомий громадянин цього міста і країни, прийшов і зробив свій вибір: чесно, усвідомлено і без підкупу”, - сказав він.

За його словами, на другий тур дуже низька явка виборців. Вона пов’язана з карантином вихідного дня, однак має “місце” не дуже активна політична компанія до дати "Х".

“На ділянках, як я бачу, все проходить більш-менш спокійно та впорядковано. Люди приходять голосувати, але дуже низька явка, як на мене”, - зауважив Богдан Гіганов.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/Ey-oOceH_d4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Вийти в ефір
30.11