Останні новини

“Історія неОдеських пісень”: Леся Верба презентує збірку композицій з історією кожної ноти та слова

Відома одеська художниця і виконавиця Леся Верба анонсувала випуск неодеської збірки пісень. Це ті пісні, які заведено вважати одеськими. “Історія неОдеських пісень” - пісняр з авторськими ілюстраціями, нотами, музичним супроводом (CD-диск) і оригінальною подачею матеріалу, який складено методом компіляції. Презентація пісень відбудеться 1-го жовтня в Міському саду. 

Про це повідомляє Культурометр.

Книга містить цікаві факти про історію створення пісень, а також інформацію про їх авторів та виконавців. Описує перетворення композицій в різних культурах і країнах. Книга розкриває первісний задум їх авторів, описуючи історичні факти, які вплинули на створення пісень і проявилися в мотивах і змісті.

У пісняра “Історія неОДЕСЬКИХ пісень” представлені 15 композицій. Записаний аудіо-диск за участю таких музикантів, як: одеський клейзмер-бенд “Мамині діти”, Олександр Томаш (баян), Євген Сметанін (гітара), Дмитро Ротькін (скрипка), Михайло Ксідо (кларнет), Святослав Янчук (ударні). Запис зроблено Костянтином Пенчковскім.

Один трек - оригінальне виконання Аліка Ошмянського (Фарбера) з його дозволу.

“Пісні привезені з усього світу, які Одеса переплавила, перешила на себе перетворивши кабацький наспів в криваве серце, а тягучу латиноамериканську тугу в стьоб. І одеські пісні, які відвезли і прищепили на нових землях її неспокійні діти. Одеса як і музика - без кордонів. Вона проникає в серце і залишається назавжди тим самим мотивом з самого щасливого літнього дня”, - підкреслює Леся.

Ціна збірки в касах - 300 грн. Всього створили 100 примірників.

Фото: Facebook

Нагадаємо, фільми XI Одеського міжнародного кінофестивалю будуть доступні до перегляду ще протягом тижня після церемонії закриття. Дивитися фільми до 11 жовтня на платформі oiff.online зможуть власники фестивального абонемента, акредитацій Film Industry Office і ЗМІ.


Вийти в ефір