Останні новини

“Їх знахідка це провокація”: СБУ завершила обшуки в офісі Дмитра Голубова

11 жовтня декілька годин поспіль правоохоронці разом з СБУ проводили обшуки в офісі Дмитра Голубова. Вони намагалися знайти "незаконну передвиборчу документацію".

Про це повідомляє журналістка Odesa Live Марія Сопкалова.

Нардеп Микола Скорик був присутній під час обшуку, він офіційно заявив, що буде надсилати апеляцію Володимиру Зеленському.

“Я буду апелювати президенту і Баканову, бо те що сьогодні тут відбувається переходить усі рамки здорового глузду. Щоб ви зрозуміли, лежить стопка паперів, яка обгорнута моїм передвиборчим журналом, вони б ще закривавлений ніж загорнули у ту газетку. І через хвилину після того, як вони це знайшли одразу опублікували фото. Де здоровий глузд ? Зараз обдзвонюються жителі Одеси, та їм говорять, що якщо я стану мером, то Одеса перетвориться на “ДНР”, а Труханов це - мир, де якась совість у людини?”, - наголошує кандидат у мери Одеси Микола Скорик.

За словами екснардепа Дмитра Голубова, папери які СБУ видає за "незаконну передвиборчу документацію" - це звичайні папери, без печаток, що саме на них надруковано нікому крім спецслужби невідомо.

“Вони затримали нас на хвилин 20, мабуть, у цей час вони й підкинули ці пачки з незрозумілими, дешевими провокаціями, які зроблені за пів години. Через півтори хвилини на усіх телеканалах Труханова з’явилися фотографії цих провокаційних паперів, вони все знали заздалегідь, саме тому сьогодні вони взяли з собою половину “спецназу” СБУ”, - зазначив екснардеп Дмитро Голубов.

Нагадаємо, в Одесі, 11 листопада, співробітники правоохоронних органів прийшли з обшуком до приймальні екснардепа Дмитра Голубова. За словами СБУ, вони хотіли обшукати офіс Голубова, оскільки, за їхніми даними, там може знаходиться "незаконна передвиборча документація".

Вийти в ефір
04.12