Останні новини

“Гено, відремонтуй тротуар”: одесити влаштували незвичний флешмоб - журналіст Odesa Live

3 листопада стало відомо, що одесити вирішили влаштувати незвичний флешмоб через невідремонтовані пішохідні дороги. У центрі міста почали з’являтися надписи “Гено, відремонтуй тротуар”.

Про це повідомляє у прямому ефірі журналіст Odesa Live Дмитро Тельпіс.

“Ми знаходимося у центрі міста на розі вулиць Канатної та Жуковського. Тут власне ми бачимо у якому стані заходяться тротуари. Люди обходять все, навіть камінчики поклали, аби, коли йде дощ, не ходити по калюжах”, - каже журналіст. 

Саме на тій ділянці тротуару майже немає, замість нього є розбита плитка та далі сліди асфальту. Оскільки поруч знаходиться парк Шевченка, Одеський педагогічний фаховий коледж та інші установи, там проходять щодня безліч людей. 

“Одесити не розгубилися, як завжди, та вирішили зробити флешмоб, аби попросити у мера Геннадія Труханова, власне, полагодити такі тротуари. Оскільки здається, що такого у 2020 році бути не може”, - зауважив Дмитро Тельпіс.

Надписи “Гено, відремонтуй тротуар” з’явились по всьому центру міста, у тому числі на вулиці Буніна та Сабанєвському провулку. На самих графіті є обличчя чинного мера міста.

“Насправді така історія з флешмобами, малюнками, графіті, аби відремонтували дороги не нова. Наприклад, 2014 рік, коли у центрі Одеси на вулиці Віце-Адмірала Жукова з’явився портрет тодішнього начальника управління дорожнього господарства”, - розповів він.

Нагадаємо:

Вийти в ефір
04.12